Asia

Świetna Pani psycholog, ciepła i empatyczna. Bardzo pomogła nam i naszemu synowi. Bardzo bardzo polecam!

Małgorzata

Profesjonalizm, wiedza i kompetencja - tak mogę określić pracę i zaangażowanie Pani Moniki. Widać, że zna się na rzeczy, a ciepło bijące od jej osoby sprawie, że praca nad sobą jest jeszcze przyjemniejsza.

Tomek

Bardzo konkretna pani psycholog, takiej właśnie szukałem. Niekiedy spotkania były ciężkie ale jestem zadowolony z efektów. Pomogła mi zwalczyć depresje, a wiem, że sam nie dałbym rady. Dziękuję!

Jola i Adam

Co możemy powiedzieć. Kochana kobieta!! Profesjonalna w tym co robi. Przyszliśmy z mężem, bo nasze małżeństwo się rozpadało, a syn miał problemy z zachowaniem i nauką. Postawiła nas do pionu, a syn zmienił się prawie nie do poznania. Jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Ola

Na początku się bałam. Byłam u wielu psychologów, ale żaden nie potrafił mi pomóc. Pani Monika po długiej rozmowie ze mną zgodziła się mi pomóc. Jej metody były inne niż u psychologów, u których byłam. Nie milczała całymi godzinami jak inni terapeuci, tylko współpracowałyśmy razem, żeby rozwiązać mój problem. Próbowałyśmy różnych sposobów, czasami było ciężko, ale warto było! Teraz jest o wiele lepiej :)

Anka

Pani Monika ma świetne wykształcenie psychologiczne. W połączeniu z wiedzą o sporcie i różnych metodach pracy z człowiekiem nie jednemu sportowcowi pomoże rozwinąć skrzydła

Karolina

Pani Monika zajmowała się mną jak byłam w szpitalu psychiatrycznym i byłam chora na anoreksje. Szybko ją polubiłam, bo była inna niż reszta terapeutek.Taka ludzka, miła i nie krzyczała. I chyba przez to chciałam jej słuchać. Dużo ze mną rozmawiała i bardzo mi pomogła.

Mama Michała

W szkole u mojego syna dowiedziałam się, że jest psycholog, z którym można porozmawiać. Przyszłam
i zapytałam co mogę zrobić kiedy mój syn się nie uczy, jest agresywny, ucieka z domu. Nie radziłam sobie
z nim w ogóle. Długo rozmawiałyśmy...byłam zaskoczona tym co mi powiedziała. Nigdy nie patrzyłam na moją relacje z dzieckiem w tej sposób! Otworzyła mi oczy. Posłuchałam jej rady i powoli z tygodnia na tydzień było już lepiej. Takich psychologów powinno być więcej.