top of page

O MNIE...KILKA SŁÓW WIĘCEJ

Moja fascynacja człowiekiem rozpoczęła się od odkrywania przyczyn jego zachowania, fenomenu zmiany oraz ogromnej chęci niesienia pomocy. Ukończyłam jednolite magisterskie studia kliniczne z kierunku psychologii
w Krakowie. Jednak doświadczenie życiowe pokazało mi, że człowiek jest całością i równie ważne dla zdrowia psychicznego jest nie tylko to, co w głowie, ale również to, czego jest głowa jest zwieńczeniem - ciało. Rozpoczęłam więc cykl szkoleń z terapii i pracy z ciałem oraz zdobyłam dyplom Dietetyka klinicznego.


Połączenie pracy z ludzką psychiką z pracą z ciałem oraz dietą pozwoliło mi jeszcze bardziej rozumieć człowieka i optymalizować jego życie. Kolejnym krokiem było ukończenie specjalizacji z psychologii sportu,
a następnie psychologii szkolnej oraz rozpoczęcie pracy z ludźmi sukcesu oraz z dziećmi i nastolatkami w szkole.


Czując niedosyt i potrzebę zapewnienia Wam jeszcze bardziej kompleksowej pomocy, poszerzyłam własny warsztat o metodę treningu i terapii Neurofeedback, którą wykorzystuję jako główną, ale również dodatkową pomoc terapeutyczną dla Was. 


Życie zawsze kierowało mnie tam, gdzie była duża potrzeba niesienia pomocy. Tak dzieje się do dnia dzisiejszego - wiem, bo właśnie tu jesteś :)

Co robię teraz? Oczywiście udoskonalam moje powołanie do niesienia pomocy
o techniki medytacyjne i duchowe. Ponieważ doświadczenie życiowe znów pokazało mi, że człowiek ma cząstkę siebie, którą jako gatunek ludzki nadal odkrywamy, a która jest niezmiernie ważna
w naszym dobrostanie, poczuciu spełnienia i szczęściu - prawdziwe Ja, duszę, ducha, podświadomość, jaźń. Jakkolwiek ją nazwiesz wiedz, że ze mną również ją możesz zacząć odkrywać.


Doświadczenie własne i moich pacjentów, wiedzę, którą zdobyłam przez te wszystkie lata, przekazuję Wam w Gabinecie na indywidualnych spotkaniach, warsztatach psychoedukacyjnych, szkółce psychoedukacyjnej, Przemyślniku oraz  moich e-bookach, które możecie znaleźć w zakładce Sklep.

O mnie: O nas
bottom of page