Kompleksowa terapia dla sportowców to cały pakiet narzędzi i metod terapeutycznych i coachingowych wspomagających sportowców w rozwoju zawodowym, chcących osiągać jeszcze więcej. Terapia ta jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Może zawierać:

- wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju problemach natury psychicznej, tj. depresja, stany lękowe, kryzysy życiowe, problemy relacyjne, kontrola emocji, zaburzenia odżywiania i inne,

- wsparcie coachingowe - praca nad umiejętnością skupienia uwagi na celu, regulacja i kontrola emocji, stres przedstartowy, praca wizualizacyjna, szybsza regeneracja i powrót do sportu po kontuzji, zwiększanie umiejętności sportowych, agresja i rywalizacja sportowa, wzmacnianie potencjału i motywacji, sport-life balance, i inne,

- trening Neurofeedback - poprawa koncentracji, kontrola emocji, wzmacnianie stanu, redukcja stresu przedstartowego, wzmacnianie potencjału ciała i regeneracja tkanek

Dla kogo?

Dla każdego sportowca, niezależnie na jakim poziomie się znajduje. Pracuję z młodymi sportowcami, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, wiążą z nim przyszłość i chcą od samego początku pracować nad treningiem fizycznym jak i psychologicznym aby jak najszybciej dojść do poziomu Mistrzowskiego i Olimpijskiego. Do mojego gabinetu przychodzą również ci, którzy są już zaawansowani ale szukają kompleksowej opieki psychologa sportowego, który na każdym kroku będzie wspierał i pomagał im na drodze rozwoju kariery sportowej.
Z niektórymi sportowcami moja praca polega nie tylko na cyklicznym spotykaniu się w gabinecie lub na sali treningowej ale również na towarzyszeniu im na zawodach sportowych aby w odpowiedni sposób nakierować ich na zwycięstwo tuż przed startem lub rozpoczęciem zawodów.

Wspieram również zawodników niepełnosprawnych, którzy chcą realizować się w sporcie na poziomie amatorskim, profesjonalnym i zawodowym.

 

Jakie dyscypliny?

Wszystkie - olimpijskie, paraolimpijskie, amatorskie, m.in.

Akrobatyka, Balet, Bilard, Gimnastyka, Jeździectwo, Kolarstwo, Koszykówka, Kulturystyka, Lekkoatletyka, Łucznictwo, Piłka nożna, ręczna i siatkowa, E-sport, Sporty Motorowe, Sporty Niepełnosprawnych, Sporty Wodne, Sporty Plażowe, Sporty Zimowe, Strzelectwo, Taniec Sportowy, Tenis, Wspinaczka Sportowa i inne.